Tiens (Tianshi)


Vitajte

Ste tu prvýkrát ?
Pozrite si úvodnú
šípkaprezentáciušípka

šípka Katalóg produktovšípka

šípkaChcete pomáhať ?šípka

Melatonin


tradičná čínska medicína

tradičná čínska medicínaNa úvod je nutné zdôrazniť, že produkty, ktoré sú predstavené na týchto stránkach slúžia ako potravinové doplnky.
NIE SÚ TO LIEKY ! Majú však výrazný profylaktický charakter a blahodarne pôsobia na ľudský organizmus. Nie je náhoda, že spoločnosť, ktorá ich vyrába, venuje cielenú a systematickú pozornosť štúdiu a výskumu potravinových doplnkov, využíva bohatú historickú tradíciu poznatkov tradičnej čínskej medicíny a právom patrí medzi lídrov v priemysle ozdravných prípravkov v Číne i na celom svete.


Spoločnosť vyrába niekoľko druhov výrobkov, ktoré možno zaradiť do niekoľkých základných skupín, podľa účinku a pôsobenia na ľudský organizmus. Celkove je ich zatiaľ viac ako 170 druhov. Ich produkcia sa úspešne predáva vo viac ako 150 krajinách na všetkých kontinentoch. Môžeme povedať, že i mimo zemegule, pretože sa podieľajú i na "výžive" v kozmickom výskume.

Ich ýrobky sa spájajú s tisícročnou tradíciou preventívnej čínskej medicíny a kultúry so súčasnou lekárskou vedou a technológiou. Výsledok je vysokokvalitná moderná produkcia výrobkov, ktoré majú blahodarný účinok na ľudský organizmus. O kvalite svedčí i to, že je držiteľom certifikátov kvality v norme ISO 9000-2000. Šesť produktov z ich výroby získalo Osvedčenie kvality FDA v USA. Ďalšie produkty sú v posudzovaní. Aj produkty uvádzané na tejto stránke a sú v predaji v Slovenskej republike, sú schválené Ministerstvom zdravotníctva SR, alebo sú v schvaľovacom procese certifikácia a registrácie.

Ani jeden z výrobkov uvádzaných na tejto stránke nie je liekom, nemôže predpísaný liek nahradiť a nemôže nahradiť ani odbornú liečbu lekárom! Preto, pokiaľ ste sa rozhodli užívať produkty, neznižujte si dávku predpísaných liekov alebo inzulínu, bez súhlasu lekára!

Produkty pôsobia ako prevencia proti vzniku ochorení a k upevneniu zdravia. V mnohých prípadoch môžu vhodne doplniť a podporiť odbornú liečbu. Vždy konzultujte so svojim lekárom. Distribúciu a predaj týchto produktov môžu vykonávať iba riadne registrovaní a školení členovia-distribútori spoločnosti. Pri tejto činnosti je potrebné dodržiavať zmluvu so spoločnosťou a platné zákony Slovenskej republiky.

Informácie o účinkoch produktov na zdravie človeka, môžu byť podávané iba v rozsahu znenia, tak ako sú schválené spoločnosťou. Za odlišné informácie nenesie spoločnosť zodpovednosť. Prípravky nám poskytujú všestrannú starostlivosť o naše zdravie.

Trvalým princípom spoločnosti je "Prinášať ľuďom zdravie a slúžiť spoločnosti" - kvalita produkcie nám prináša Vaše uznanie a lásku k produktom, ktoré chránia Vaše zdravie, zachovávajú šťastie a rodinnú pohodu.

Pre hlbšie pochopenie princípu ochrany zdravia produktmi na tejto stránke prinášame základný systém užívania a zaradenia produktov do skupín. Je potrebné pochopiť, že niektoré produkty svojim pôsobením na organizmus sa môžu zaradiť i do viacerých skupín.

Veľká časť produktov je svojim zložením charakterizovaná Jin-Jang rovnováhou.


©2006-2023 www.zdravystyl.sk
Partneri: e-obchod, lkvb6, tiens

Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!
Prevádzkuje spoločnosť LET.IS SLOVAKIA, s.r.o.