Tiens (Tianshi)


Vitajte

Ste tu prvýkrát ?
Pozrite si úvodnú
šípkaprezentáciušípka

šípka Katalóg produktovšípka

šípkaChcete pomáhať ?šípka

Melatonin


jedinečný život

Klasická medicína dokáže spomaliť a zmierniť tzv. "civilizačné choroby" - hypertenziu, koronárne a onkologické ochorenia, zníženie imunity a mnohé ochorenia vyvolané alergiou. Ale, bohužiaľ, nemôže úplne vyliečiť všetky choroby, pretože pôsobenie liekov je cielené na vyliečenie určitého ochorenia. Napríklad, ak vás bolí hlava, liečite hlavu. Ak trpíte bolesťou rúk, liečite ruky. Používanie liekov vždy sprevádzajú vedľajšie účinky. Kým sa jedno ochorenie vylieči, alebo pozastaví, druhé sa môže vyvolať. Preto tu máme unikátne výrobky práve pre vás....

> Rozdiel medzi klasickou a alternatívnou medicínou <
 

dieťa

Zázrak ľudského života fascinuje filozofov, vedcov, lekárov, teológov, technokratov a pred jeho jedinečnosťou sa skláňa aj najobyčajnejší jednotlivec.
Život naplno môže vychutnávať človek vtedy, keď je zdravý. Úplne fantasticky sa život môže naplniť radosťou, šťastím a naplno ho možno vychutnávať vtedy, keď je zdravý, ale si aj zarobí.

svadba

Byť zdravý a pomáhať druhým. To je naša ponuka pre všetkých, ktorí cieľavedome, na odporúčanie známeho či kamaráta, alebo náhodou na túto stránku prišli. Medicína starej Číny a Tibetu s vyše 5000-ročnou tradíciou vysoko cenenou na celom svete, vysoko kvalitné produkty na prírodnej báze s najnovšími poznatkami moderného bioinžinierstva, ekonomicky silná spoločnosť, pôsobenie na celom svete, silná motivácia a teamová práca - to je naša ponuka. Ak Vás to zaujíma a chcete pomôcť v začiatkoch alebo sa čokoľvek opýtať, tak neváhajte kontaktovať ma.

©2006-2024 www.zdravystyl.sk
Partneri: e-obchod, lkvb6, tiens

Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!
Prevádzkuje spoločnosť LET.IS SLOVAKIA, s.r.o.